Reply on: Viko #4550:
Však Kaliňák stavia novú nemocnicu, takže to je asi krok k zrušeniu nejakej existujúcej. Teda ak z tej novej nebudú druhé Rázsochy. Tá električková trať by sa dala postaviť aj bez zrušenia nemocnice, ak by bol záujem ju postaviť.
zakaznik
Čím ale nechcem povedať, že električková trať cez terajšiu nemocnicu na Mickiewiczovej by bola zbytočná.