Reply on: Viko #4352:
cintorín Slávičie dajme tomu, ale Kútiky boli pravotočivé dávno pred zriadením občasných zastávok v obratisku. A čo taká Sklabinská, ktorá bola tiež podľa streetview pravotočivá, aj keď poloha zastávok hrala v prospech ľavotočivosti?
810zssk
Nie je to v ničom inom ako keď ti z hlavnej cesty "vybehne" auto, tiež s tým musíš počítať a predtým ako do križovatky vletíš sa rozhliadnuť.