Reply on: 810zssk #4112:
Taká sedliacka matematika: ak to bežnému vlaku Ba-Stupava bude trvať 20 minút +5 minút na prestup, viedenskému rexu BA-Viedeň 60 minút+5 minút na prestup a VRT vlaku Stupava-Viedeň 20 minút a budú od oboch ideálne prípoje, tak ešte stále ti stačí ísť neskôr, ak pôjdeš cez Stupavu.


810zssk
Nič z toho čo mi v tomto poste dávaš do úst som nenavrhoval. Jediné čo som tvrdil a stále tvrdím že stanica Stupava je nezmysel ktorý nemá žiaden reálny účel.