Reply on: samkoh #4118:
Áno, ak budú absolútne dokonalé nadväznosti na Graz tak možno. Každopádne verím že o 30 rokov nebude stále najlepším spojením BA a W šuchtajúci sa REX, ale že sa využije tá trať ktorá sa tam za nemalé peniaze v posledných rokoch postavila. BA-W by nemalo trvať viac ako 40 minút (po konvenčnej linke).


MatejBA
To nedava rovnaku logiku ako tvoj ad absurdum argument Breclavou.
Ci ty ked ides do Budapesti z Petrzalky tiez chodis cez Vieden/Rakusko, lebo potom je to lepsie a nebudes predsa zachadzat na Hlavnu stanicu?