Reply on: MatejBA #4114:
Ja som reagoval na tvoj blud o ľuďoch čo budú do Grazu cestovať cez Stupavu lebo "to majú bližšie", nemusíme meniť tému.Nič z toho čo mi v tomto poste dávaš do úst som nenavrhoval. Jediné čo som tvrdil a stále tvrdím že stanica Stupava je nezmysel ktorý nemá žiaden reálny účel.


MatejBA
A neporovnavaj kalifornsku VRT, kde boli nekonecne sudne zaloby, tahanice o pozemky, a mis-manazment projektu.