Reply on: 810zssk #4112:
Taká sedliacka matematika: ak to bežnému vlaku Ba-Stupava bude trvať 20 minút +5 minút na prestup, viedenskému rexu BA-Viedeň 60 minút+5 minút na prestup a VRT vlaku Stupava-Viedeň 20 minút a budú od oboch ideálne prípoje, tak ešte stále ti stačí ísť neskôr, ak pôjdeš cez Stupavu.
zakaznik
Čiže jediný zmysel zachadzky cez Stupavu namiesto priamej trasy medzi Brnom a Viedňou, je aby Bratislavský šotouš ušetril 15 minút oproti nástupu vo Viedni.
(Keďže tam to bude z Bratislavy po modernizácii [niekedy] asi 40 minút.)