Reply on: MHDBA1 #3967:
"Električky: Presunúť ich na úroveň terénu, nie ich schovávať v tmavej „pivnici“."nuz, ja by som ich v mojej fantazii v tej "tmavej pivnici" nechal, len by som ich pokracoval dalej popod stanicu, kramare (podzemna zastavka) na patronku a odtial dalej do severozapadnych casti mesta...
PS: snivajte s nami....
, stačilo by dobre tú stanicu zrekonštruovať, len to nie je ľahké spraviť (vlaky niekade jazdiť musia)
6503