Reply on: MHDBA1 #3962:
Načo by mala mať Bratislava novú hlavnú stanicu, načo presúvať bratislavskú hlavnú stanicu do Stupavy
, stačilo by dobre tú stanicu zrekonštruovať, len to nie je ľahké spraviť (vlaky niekade jazdiť musia)
, stačilo by dobre tú stanicu zrekonštruovať, len to nie je ľahké spraviť (vlaky niekade jazdiť musia)
Ten prototyp 14Tr vidim prvykrat! Teraz uz chapem, preco mal 14Tr z ABC vystrihovanky take zadne svetla, ake mal.
samkoh