Reply on: samkoh #3964:
Chúďatká, nikto s nimi nerokoval? Ešte si po 4 rokoch stále nevšimli že doba kedy Slovak Lines organizoval župné autobusy a rozhodoval čo si BSK objedná sú preč?
, stačilo by dobre tú stanicu zrekonštruovať, len to nie je ľahké spraviť (vlaky niekade jazdiť musia)
Ten prototyp 14Tr vidim prvykrat! Teraz uz chapem, preco mal 14Tr z ABC vystrihovanky take zadne svetla, ake mal.
810zssk
V podmienkach statickej tarify u ZSSK nevidím veľa výhod oproti bežnej kúpe lístka a navyše rôzne produkty cez Fairtiq nie sú dostupné (KK a súvisiaca zľava, prvá trieda, atď). Inak je to super appka a v iných podmienkach som jej veľkým fanúšikom.