Reply on: S499.1023 #3086:
Tak to potom iste dáva zmysel ľuďom predĺžiť cestovné trasy uzavretím priechodov aby prešli čo najviac katastrálnych území.
Potom bolo spoločensky prijateľné dať rúško dole a klábosiť, lebo COVID sa vraj vyhýbal ľuďom dbajúcim na etiketu



upravovač fotiek
"Kritika vedenia Bratislavy je označovaná primátorom Vallom ako šírenie smeráckych lží či konšpirácií. Pritom často ju formulujú jeho bývalí voliči a spolupracovníci."
Nie je to zďaleka iba o planetáriu. Vallo stihol nasrať aj ľudí, ktorí mu robili "Plán Bratislava" v oblasti dopravy.
Čakám, kedy budem obvinený, že som Ficovolič, dezolát a pod., resp. z opačnej strany, že som platený Sörösom alebo že som slniečkar, keď si dovolím kritizovať súčasnú vládu. Lebo ja mám názory, ktoré sa dajú "vysvetliť" rôzne. Podľa toho, ako dané "tlupa" potrebuje pre ich dichotomický pohľad na svet. Bez ohľadu na to, že je to falošná dichotómia.