Reply on: andy27 #2537:
V Starom meste majú kvalitné priestory skoro všade. Pravda, Kamenné námestie vyzerá ako po vojne, a tá 10 prudovka pred prezidentským palácom je otras, ale všade inde je to veľmi príjemné, aj vďaka tomu že dezoláti v autíčkach tam nemajú prístup, prip. obmedzený prístup.
Neviem o tom, že by andy27 škriekal pri vylučovaní áut na Mariahilfer str.


andy27
Príklad:
Kedysi to partie robili tak, že jeden doviezol 4 ďalších do mesta v piatok večer, išli do krčmy, naspäť taxíkom alebo nočákom a druhý deň išiel pre auto. Ale to bolo parkovanie cez víkend zadarmo. Na bicykli tam určite nepôjdu.