Reply on: andy27 #2537:
V Starom meste majú kvalitné priestory skoro všade. Pravda, Kamenné námestie vyzerá ako po vojne, a tá 10 prudovka pred prezidentským palácom je otras, ale všade inde je to veľmi príjemné, aj vďaka tomu že dezoláti v autíčkach tam nemajú prístup, prip. obmedzený prístup.


a pri Mariahilfer nie sú garáže?
zakaznik
No to ti nebráni to priniesť ako argument do diskusie o výstavbe garáže na Kollarku.