Reply on: ES499.0001 #2275:
Wau, podľa toho to vyzerá, že z Marcheggu do Viedne pokračovali iba niektoré vagóny. To malo aký zmysel? V Marcheggu kontrolovali rakúski pohraničníci? To aj vtedy išiel do Marcheggu slovenský rušňovodič (prípadne aj vlakvedúci)?
Neviem si to celkom predstaviť, to aj ŠTB-áci cestovali do Marcheggu? Ak áno, tak oficiálne alebo ako špióni?
A mal tým kto cestovať, nejazdilo to takmer prázdne?
ES499.0001
https://www.vagonweb.cz/razeni/razeni.php?rok=1980&zeme=CSD&kategorie=Os&jmeno=&relace=&vuz=&cislo_vozu=&datum=&v=