Reply on: Peon #2276:
Podľa tono čo mi rozprával môj dedo tak kontrola pasov a všetkého iného sa robila na stanici v Devínskej, keď vlak stál. Jeden výpravca z Devínskej vraj po skončení kontroly a vypravení vlaku (vlak vypravoval on) na vlak naskočil a už ho nikto potom nevidel.
gejza
https://blog.sme.sk/martingregus/politika/volicom-progresivneho-slovenska-sas-bratislave-ked-1-10-uz-nebude-mat-zaparkovat-spomente-opat-neurobil-domacu-ulohu
.... z dennej tlače