Dovolím si tvrdiť, že cestovanie autom - palivo (nehovoriac o amortizácií) je už dnes výrazne drahšie ako VHD. Akékoľvek celoplošné lacné lístky budú mať minimálny vplyv pri výbere VHD vs. auto (možno okrem MHD v rámci miest). Oveľa dôležitejším faktorom je cestovný čas. No a tam vidím minimálne až žiadne pokroky.
To už je lepší aj môj Lístok na všetko.)

zakaznik
Keď niekto dochádza do práce 5 km a iný 40 km, tak je absurdné, aby obaja platili rovnakú sumu za predplatený lístok.