Reply on: S499.1023 #4730:
Čo ja viem, tak keď sa otáčal kolenom dopredu, tak som sa pýtal Kremienka, či lišty výrazne mimo os otočného čapu nebudú problém a on mi na to povedal, že pokiaľ sú je posunuté medzi podvozky, tak to problém nebude. Problém by bol, keby boli posunuté smerom k čelu. 7085 má už tiež 10 rokov otočený polpantograf kolenom dopredu a lišty sú asi meter za otočným čapom, smerom ku kĺbu.
si
(ano, vo wartburgu som s tym problem nemal, jednak som bol o vela rokov mladsi a ohybnejsi, wartburg mal vcelku priestranny interier a okrem toho v strede nezavadzalo nic (aj saltpaka bola na volante))