Reply on: Viko #4352:
cintorín Slávičie dajme tomu, ale Kútiky boli pravotočivé dávno pred zriadením občasných zastávok v obratisku. A čo taká Sklabinská, ktorá bola tiež podľa streetview pravotočivá, aj keď poloha zastávok hrala v prospech ľavotočivosti?
bobitwo
Edit: ak ti vyletí cyklista, či chodec na ich červenú priamo pred auto, ako to chceš ubrzdiť?