Reply on: bobitwo #4299:
Bobinko a ty si kam čumel, keď si si stihol všimnúť, že pozerá do mobilu, ale nestihol si zareagovať? Alebo je to jeden z príbehov typu "cestujem hodinu a pol po Bratislave", "spoplatnenie stanice v Šamoríne" alebo "dvojhodinové okno v autobusovej doprave v špičke do Stupavy"?Deti sa na cestách nehrajú. Hrajú sa pri cestách a cez cestu chodia do školy, zo školy alebo za hraním. Či hráme sa na modernú výchovu, že s 25 ročným musí ísť mama k lekárovi (ideálne autíčkom) lebo chudáčik je nesamostatný?
810zssk
Edit: Never mind, Ike ma predbehol