Reply on: PotPalo #4712:
To je práve to, že čiara nestačí. Hneď by z toho vzniklo miesto kde by postávali autá na blikačkách a blokovali výhľad v križovatke Napr. ráno rodičia vyhadzovať deti do školy, cez deň papalášizmus z ministerstva a na večer takí woltáci do priľahlej reštiky.Ale je pravda, že takéto kovové stĺpiky sú trochu overkill a bolo by v križovatke lepšie použiť plastové ktoré sa v prípade núdze dajú prejsť alebo aspoň ťuknúť. Myslím, že aj takéto riešnie by ako prevencia uspelo.
"Predtým to bolo horšie" - to je posledná argumentačná slamka, ktorej sa našťastie svedkovia vallovi môžu chytiť takmer vždy.