Reply on: Mike #95647:
Minule nastupoval z vonka nejaký pán ,asi cez 70 rokov mohol mať, a Tedom mal zapnutý dopyt. A stlačil tlačidlo a nič sa nestalo len začali blikať "STOP", tak stlačil ešte raz a zase nič nakoniec išli k prvým dverám a tie si otvoril a vodič mu hovoril, že stáčal zle tlačidlo. A je to pravda... Stlačil tlačidlo na signalizáciu nástupu/výstupu kočíka, vozíka a tak mu to vodič pekne vysvetlil. Jediné čo sa mi nepáči na dopyte na Tedome, že tlačidlo sa musí stlačiť až po zastevení vozidla, rozsvietení svetiel nad dverami a nie ako je to v trolejbusoch a elektrčkách, že sa môže stlačiť aj pred zastavením... ?
prichadzala cca 11.30 s cestujucimi pri kriz, asi 2 min. po nej dalsia 12ka s cestujucimi 7775+7776
Mike
Nie mercedesy išli na linky 21/63 a tam mali vodiči všetko karosy, teda oni podostávali 1501-10. Ich karosy (a hlavne červené), išli na ostatné kĺbové linky a tam to podostávali vodiči čo mali ikarusy, kt. preradili do Petržalky.