Reply on: Jadran #95630:
To je vdaka Hlave 22 v DPB že autobus nemôže ísť hradiť bežný trolejbusový výpadok, lebo satotaknikdynerobilo, cestujúcibytonepochopili, cestujúcibytozneužili, natoniejepredpis a navye to je iná divízia...a s trolejbusovými ZV, aj keď sú už 2 a jeden stojí (ak nehradí) buď na Trnávke alebo dakde v meste a druhý na Hrobonke, aj tak majú veľmi obmedzené možnosti operatívne nahradiť nejaký výpadok spoja...
Nechapem, co neparkuju cez VP na Chlumeckeho, vzdy 1 potiahne za terc (a brani vo vyjazde z Astronomickej) a 1 sa postavi vzadu (a brani vo vjazde do zastavky). Uz viackrat tak skomplikovali situaciu cestujucim i kolegom. ?
kubo_99
39 (31) - 1403
59 - 2618/2, 2633/6
80 - 4132/5
83 - 2634, 2812
93 - 4821/5, 4875/8, 4216/10, 1512/14, 1402/15
94 - 4815/1, 4827/4, 4810/8
191 - 4501/3, 4107/4
kacka: čakanie na kolegov ti niečo hovorí?!?