Reply on: Jadran #95630:
To je vdaka Hlave 22 v DPB že autobus nemôže ísť hradiť bežný trolejbusový výpadok, lebo satotaknikdynerobilo, cestujúcibytonepochopili, cestujúcibytozneužili, natoniejepredpis a navye to je iná divízia...a s trolejbusovými ZV, aj keď sú už 2 a jeden stojí (ak nehradí) buď na Trnávke alebo dakde v meste a druhý na Hrobonke, aj tak majú veľmi obmedzené možnosti operatívne nahradiť nejaký výpadok spoja...
Ondrox
Tak na mercedese si to neviem predstavit , to by bolo pocut podstatne dalej.Cize teraz bude mat 1632? A co je s 1628? Pretoze dobre 2 - 3 tyzdne odkedy jazdia mercedesy , som ho nevidel na ziadnej linke.
Inak,vodici mercedesov,to su ti , ktorych vozy boli preradene do petrzalky ? Myslim Ikarusy.