133/70- 1111 ? - 13:27 zo zastavky novohradska- otrasna jazda, na zastavke sa nedali otvorit zadne dvere na dopyt samozrejme pan vodič s tým nič nespravil zatvoril zvysne dvere a odišiel zo zastavky, cestujúci ktorý chceli vystúpiť nevystúpili a vodič ich ignoroval, na konečnej sa mi začal nadávať, že čo som mu ukazoval na tej zastavke, ja mu hovorím že iba to že prečo neotvoril zadné dvere. L70 by mohli v sedle posilniť z 15min na 12min. kedže to tak super zahradkar zariadil že tam chodia krátke vozy.
prichadzala cca 11.30 s cestujucimi pri kriz, asi 2 min. po nej dalsia 12ka s cestujucimi 7775+7776
Ondrox
Tak na mercedese si to neviem predstavit , to by bolo pocut podstatne dalej.Cize teraz bude mat 1632? A co je s 1628? Pretoze dobre 2 - 3 tyzdne odkedy jazdia mercedesy , som ho nevidel na ziadnej linke.
Inak,vodici mercedesov,to su ti , ktorych vozy boli preradene do petrzalky ? Myslim Ikarusy.