Reply on: no.ev.di. #95480:
To chceš, aby na každej konečnej stáli po jednom ZV sóle a po jednom ZV kĺbáku (keby niečo)? To s tou blízkosťou nie sú kecy, ale fakt. Keď sólo je akurát niekde nablízku a kĺbák na druhom konci mesta, pošleš tam kĺbák? A mimochodom, radšej sólo ako nič.?
?

☠
a.m.
Pochvala vecernemu vodicovi 36 3533 ktory ma pockal pri tescu lebo 63 1605 s ktorym som ho mal v pohode chytit sa vliekol jak trkvas