Reply on: Johny D #95473:
nejako ale nechapem, preco isla do Dubravky, ked stala na stanovisti smerom do mesta... Smer KV resp. Dubravka stala podbijacka, ci co to je. 
ANALFABETOV som dnes musel upozornovat ja, nakolko sa rozculovali, preco 201 neodbocila vpravo na Mileticovu ulicu, ale sla rovno. Preco sa vobec niekto trapi v DPB pisanim oznamov, ked ich zrejme vacsina vlkov necita?! ?
203: 6308/1, 6269/2, 6270/3, 6268/4 a na /5 som sa zabudol opytat.
☠
Johny D
Re #95471 Viliam22: vypadla suprava z linky 5/4-7845+7846, spominany ZV sa napajal kratko pred 21. h. od zastavky STU
Re #95472 Juraj21: ZV Molecova po prechode poslednej 5-ky chodi kazdy den na obratisko Pri krizi prave na spominanu 5-ovu kolaj
Flash:
na Molecovej, smer HS sa nieco deje v N34/1-2809, hradi NZV/2-2652