Reply on: Johny D #95473:
nejako ale nechapem, preco isla do Dubravky, ked stala na stanovisti smerom do mesta... Smer KV resp. Dubravka stala podbijacka, ci co to je. 
ANALFABETOV som dnes musel upozornovat ja, nakolko sa rozculovali, preco 201 neodbocila vpravo na Mileticovu ulicu, ale sla rovno. Preco sa vobec niekto trapi v DPB pisanim oznamov, ked ich zrejme vacsina vlkov necita?! ?
203: 6308/1, 6269/2, 6270/3, 6268/4 a na /5 som sa zabudol opytat.
☠

t6a57919
2 : 4/7819+7820 ,7745+7746 ,7805+7806 ,
3 : 1/7109 ,2/7112 ,3/7127 ,4/7125 ,
5 : 6/7845+7846 ,7/7919+7920 ,7941+7942 ,7602+7610 ,
8 : 7110 ,
13 : 7116 ,7105 ,
16 : 1/7108 ,7/7126 ,7085 ,7121 ,7124 ,
63 : 1637 ,1217 ,
- ZV Hlavna stanica 7715 & 7706
- ZV Rača 7733+7734
- o cca. 12:15 sa pokazil 6631 na L212 na zastavke Patronka ,stiahol palice a cakal na odtah
Re #95474 kacka: nemam na teba slov..jednalo sa o 7933+7934