Reply on: no.ev.di. #95480:
áno ja navrhujem aby sa výpadky prestali hradiť úplne a napr keď sa pokazí voz na L43 aby 43 prestala premávať.. bolo by tu o dosť kritických príspevkov menej
☠
53/3 - 2020


hradil linku 21/3 minimálne od 19:00 ☠
no.ev.di.