Reply on: fefe18 #92626:
ešte ani okolo 21 sa nedostali všetci do busov, a žiadne many som nevidel...
Aj tak nemal taky rozbeh ako my a za Zahradnickou predsa toci vpravo na Trhovisko a my ideme rovno...
/8, 4827/..
/1, 4106
/5
stevo