Reply on: fefe18 #92626:
Re #92633 kecho: Re #92640 miso1234:Ja som vcera robil 39/6 od 20h do 23:15, ale nemozem povedat, ze by som mal pakle, standardny vecer. Akurat, ze poslednu jazdu od Zochovej som mal trosku bujarejsu mladez. Prekvapenie prislo v noci:
- NZV2 2813 hradil N70 od 23:30 do 0:30, povodne 2638, vratil sa 2609.
- NZV1 1606 hradil N74 od 1:30 do 2:30, vykapala 3505ka pre poruchu stieracov, po oprave sa aj vratila
- NZV2 2813 vykonal zdvojeny posilovy spoj o 2:10 na N31 pre neohlasenu akciu na CSU
- NZV1 1606 vykonal zdvojeny posilovy spoj o 3:10 na N31 pre neohlasenu akciu na CSU
Aj napriek tomu, ze akcia nebola ohlasena a DD poslal posilovy spoj a odchody boli zdvojene, uzivil by sa aj treti voz, nakolko po zastavkach ostavali dalsi a dalsi, ktori sa nezmestili a zaroven hodne ich bolo aj roztrusenych po trati ( zrejme Ti triezvejsi robili nieco viac pre zdravie ).
Takze tu neslo o to, ze by nejaky studaci mali ist skorsim vlakom, alebo vyuzit 32ku, ale bola akcia na CSU. V nocnych hodinach bola na CSU aj policia, ktora dohliadala na poriadok. Naroda tam bolo viac, nez na akcii BAZANTA, ale akcia bola podstatne lepsie zvladnuta co sa tyka prejazdu MHD cez obratisko.
Aj tak nemal taky rozbeh ako my a za Zahradnickou predsa toci vpravo na Trhovisko a my ideme rovno...
/8, 4827/..
Jadran