Reply on: fefe18 #92626:
ešte ani okolo 21 sa nedostali všetci do busov, a žiadne many som nevidel...
Aj tak nemal taky rozbeh ako my a za Zahradnickou predsa toci vpravo na Trhovisko a my ideme rovno...
/8, 4827/..
/1, 4106
/5
richi78
50/(6) - 2730
rano, mozno aj do tychto chvil bola velka zapcha na gagarinovej smer mesto, pre DN autobus SAD DS vs. chodec tesne za z. Pazitkova
Re #92635 Daniel:
je uz na poruche vo vozovni