Reply on: si #9151:
No to mas mozno pravdu....Ale ked sa maju pravo chodit zabavat do mesta ludia z inych mestskych casti tak preco by ludia z DNV nemali???
.




-vypravil vsetko stare, co kolesa malo, ked Turecko so Slovenskom vecer futbal hralo 


Z