Reply on: Maxino #8828:
Netvrdim,ze sme naj,ale pises sem take klebety ktore vobec nie su pravdive...Co keby si sem pisal DISPECERSKE ZALEZITOSTI????A kedy sa prestanes vypitovat kto je vodic????

Ak myslis na moje minulorocne trocha kriticke pozastavenie sa nad plynofikaciou B741, odkedy som "zazila a pocula", som v BA asi najvacsim zastancom plynofikovanych B741! Dokonca davam tomu vasciu "nadej" ako vacsina "povolanych" (vodici, mechanici a ini "moji" ludia) :o) Nikdy som nic nemala proti Karosam-nepomylil si sa?
Z
Prepac :o)