takze:
dnes som videl akusi 14 Tr (tusmi 6282), ktora mala tie nove lahkre "palice". Tie ako na vsetkych 15 Tr a 15 TrM -kach. Boli pekne zlte, leb este su ciste....
dnes som videl akusi 14 Tr (tusmi 6282), ktora mala tie nove lahkre "palice". Tie ako na vsetkych 15 Tr a 15 TrM -kach. Boli pekne zlte, leb este su ciste....
COLOR
Andy> Dufam, ze to nebudu Andyfotky :-)) Ale nie... A tu 6633 som videl ako ide do Hrobonky na Prazskej, ja som vtedy sedel v tej 3606. Sax, ale je to dost dobry voz... Strasne pekny je. A cisty.