takze:
dnes som videl akusi 14 Tr (tusmi 6282), ktora mala tie nove lahkre "palice". Tie ako na vsetkych 15 Tr a 15 TrM -kach. Boli pekne zlte, leb este su ciste....
dnes som videl akusi 14 Tr (tusmi 6282), ktora mala tie nove lahkre "palice". Tie ako na vsetkych 15 Tr a 15 TrM -kach. Boli pekne zlte, leb este su ciste....
Turbo
3606: Ta fotka je asi pri OD SLimak este so starym cielom: Sakfo, ze? To som fotil ja a tu fotku som mu odniesol na vypravnu, vsak ked ju chce, tak preco nie? Deko ma apdejtov az az, tak ta fotky bude v galerii neveim kedy.