okolo 11h stal na Dudvazskej 6629 a skladal palice ked siel okolo iny trolejbus. Na trasparente mal "kuchyna" - vid diskusiu.
11.15 siel na 202 ZV 6283
11.15 siel na 202 ZV 6283

Takze to bolo inokedy, ale aj tak keby to bolo vtedy, tak by si ma videl z tej 3606 ked som ho fotil... Leb som ho fotil vtedy ked mala vyjazd ZV 6631

Inak ma tam peknu fotku este pred precislovanim, t.j. 3010
Darro
Motor nadherny zvuk ako novy,
sedadla take trochu zastarale ved maju 10 rokov tak sa necudujem,
ale ta kabina sofera nieco hrozne :
kontrolka na smerovky ma tam namiesto zelenych sipiek zltu kontrolku cievky haha smiesne to vyzera
a tlacitka na otvaranie dvery su s Ikarusov tie klasicke ako aj na novych Ikarusoch
mal osvetleny len tachometer a tlakomery, lekarnicka uplne vybrakovana
predne okna pekne zaprasene.
Ale hlavne ze JAZDI aspon nieco daju do kopi v tej garazi.
:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))