Vedeli ste, ze 23.8.1998 prmavala linka 63 (skoro ako dnesna 20) z Dubravky cez DNV okolo VW po Stupavskej ceste az do Zahorskej Bystrice???
a potom aj ZV 2940
- 7951-52, 7953-54, 7949-50, 7955-56, 7923-24, 7904-03
M: ZV 7825 a 7823-24/ oba 2; ZV 7833 a 7763-64/ oba 4
M: ZV 2137
a ZV 2940/ oba 2

, neskor by som to mozno vytiahol az na Generala a spravil tam take poriadky, zeby ma vsetci nenavideli, ale druhy (najma z klubu KPMHaRD) by ma uznavali... 
frenky
Ja by som bol ochotny a schopny chodit aj vozy do vozovne cistit. Kludne. Nemam problem. A je to urcite lepsie ako doma hnit a nic nerobit.
Si> ja by som chcel robit aj vodica, ale urcite nie cely zivot. Ved vidim, co to obnasa. Buzeracia vsede, kam sa len pozries. Si nemozes ani len prdnut, bez toho, aby ti to dakto nepovolil.