Frenky:neblazni to by ta bavilo vycapovat cestaky?To nemyslis vazne!:)
, neskor by som to mozno vytiahol az na Generala a spravil tam take poriadky, zeby ma vsetci nenavideli, ale druhy (najma z klubu KPMHaRD) by ma uznavali... 

Na 518 jazdi spravidla SOR, ale tabule musia byt pre pripad, ze by tam SOR nebol.. 
(77, 79, 177, 179, 277, 279(tu si niesom isty ci bola))
Andy