Tomas> mna by to bavilo, ved v takej DNV nemas na starosti vela zastavok a rajon je myslim DNV+Dubravka+Devin, ale niesom si isty. Takto by som to pobehal na bicykli a spojil prijemne s uzitocnym.
Ja by som bol ochotny a schopny chodit aj vozy do vozovne cistit. Kludne. Nemam problem. A je to urcite lepsie ako doma hnit a nic nerobit.
Si> ja by som chcel robit aj vodica, ale urcite nie cely zivot. Ved vidim, co to obnasa. Buzeracia vsede, kam sa len pozries. Si nemozes ani len prdnut, bez toho, aby ti to dakto nepovolil.
Ja by som bol ochotny a schopny chodit aj vozy do vozovne cistit. Kludne. Nemam problem. A je to urcite lepsie ako doma hnit a nic nerobit.
Si> ja by som chcel robit aj vodica, ale urcite nie cely zivot. Ved vidim, co to obnasa. Buzeracia vsede, kam sa len pozries. Si nemozes ani len prdnut, bez toho, aby ti to dakto nepovolil.
Tak tam mozno stal len tak ten autobus:) Mozno siel na tu 91ku
frenky
No ale to asi fakt mozem len snivat. ;-D