Reply on: Andy #7964:
Akurat teraz ma to napadlo, ze som sa sekol a ze to opravim, ale ako vidim urobil si to uz ty, tak potom v poriadku.
a potom aj ZV 2940
- 7951-52, 7953-54, 7949-50, 7955-56, 7923-24, 7904-03
M: ZV 7825 a 7823-24/ oba 2; ZV 7833 a 7763-64/ oba 4
M: ZV 2137
a ZV 2940/ oba 2
, neskor by som to mozno vytiahol az na Generala a spravil tam take poriadky, zeby ma vsetci nenavideli, ale druhy (najma z klubu KPMHaRD) by ma uznavali... 
Andy
1. Ked mrzne, tak sa nevylepuje, lebo lepidlo nedrzi
2. Urcite by ma to bavilo, vsak ked som vylepoval reklamy iMHD, tak som chodil aj v zime a nebolo to az take nezazivne a to som este musel striehnut ci ma niekto nevidi
3. Mal by som to este aj zaplatene a mna to bavi asi ako teba umyvat podlahu v Ikarusoch 435.
frenky: brigadnikov v DPB "vraj neberu" - overene
ale keby si chcel vylepovat, tak 5 rokov mozes chodit do kancelarie istemu zamestnancovi na pokec a mozno potom dostanes raz za mesiac vylepovat. Jeden clen klubu to tak robi.