Reply on: hoppusmark01 #66763:
Tipujem, že je to tým, že sa nikomu nechcelo strhávať staré logá a keby dali nové na priehľadnú fóliu, tak by presvitali staré. Takže to vyriešili štýlom DPB...


ale vyzera to strasne a hlavne na huhu (dispecing nehodari)
? ,4107,P 4120
Mike
a aj na 87/8 bol dnes solaris, ale číslo si už nepamätám... ?