Reply on: AAA #66748:
solarisi este nemaju
ale vyzera to strasne a hlavne na huhu (dispecing nehodari)
ale vyzera to strasne a hlavne na huhu (dispecing nehodari)
? ,4107,P 4120
za kapacitnejsi autobus 2816
, 2641, 2810, S 2819, 2411, VN 2819; S N 2629; 2800, R 2416, 2613
tak na take detajli ako zmenit v palubaku sluzby alebo nebodaj niejake nove logo nacapit na bus su nepodstatne veci
ba1031