Reply on: Andy #66642:
Ty si bol v tej N72 - 6258 ???
; P 3634; 1809
, 2621, 2608
a bohuzial sa nasli aj magori s fixkami
dokonca som spoznal aj solidera

?
po dnesku musim konstatovat, ze zvukove vystrazne zariadenie na 2638 nie je vobec klakson, ale lodna sirena :))) inak pochvala satimu, skvela jazda
Author
Dnes som si bol pozriet po 3mesiacoch opat ranny navoz do VW z Dubravky (Pri krizi)a vela sa nezmenilo, nech cita iba koho zaujima (sorry za dlzku):
-5:18 klbak 26 (1627) plny na cca 90%, teda este asi 15 ludi by sa dotlacilo, kedze schody u 1.+4.dveri ostali prazdne..
-5:19 solo 26 hned v zavese spolu 60-70 ludi (z toho 30 pristupilo Pri krizi), kedze isiel "na dohlad" za klbakom, za co patri 1.dp pochvala ☺
-poloprazdny Turancar pribral 8 ludi, zjavne musi byt doprava zmluvkami tiez platena, ked zamestnanci VW z ubytovne na Alexyho vyuzivaju najma MHD, co tesi
-mikrobus s trebisovskou znackou do parku v Lozorne zobral 10 ludi
-Istra (stara Raba so zltym naterom) nezastavovala
-do 23-TAM 5:27 pristupilo 30 ludi spolu 60-70 ludi, zopar aj prestupilo do nadvaznej 24ky, kde bolo cca 50 ludi
-?Davac-mikrobus (neviem kam, logo firmy som nepoznal) zobral 10 ludi
-20ka o 5:28 bola nezaujimava (nastup 3), spolu 40 ludi
a este tam ostalo cakat cca 15 ludi asi na nejaku poslednu vymetaciu zmluvku
Zaver: posilovka 26 rano urcite nie je na zrusenie, prepravny prud je stale narazovy a silny, pribudli akurat tie 2 mikrobusy, zrejme do dodavatelov VW, 1.dp presne dodrzala vsetko co mala..