Reply on: milannco #66620:
No aj ja mam taku peknu mozes sa spitaT Juraja21 on ju ma moc rad ?

?
po dnesku musim konstatovat, ze zvukove vystrazne zariadenie na 2638 nie je vobec klakson, ale lodna sirena :))) inak pochvala satimu, skvela jazda
?
eMDi
Re #66634 Majo: skor vytvarame spolocnu bojovu jednotku voci nevychovanej kindermafii a nedisciplinovanych vodicoch IGK a chodcoch. a ten klakson? 22 tonova satiho karosa rutiaca sa za tvojou prdelou vzbudzuje dost velku autoritu. ja byt v tom aute, tak este aj vyskocim z auta a tlacim ho aby slo rychlejsie