Reply on: Sati #66736:
Ani by som to neočakával od vozovne, ktorá je schopná v 1 týždni 2x nevypraviť nočák... Však sa neboj, nechcem veľa prezrádzať, ale v celom DPB sa chystajú veľké personálne zmeny... A tie 2. kolónu určite neobídu...
tak na take detajli ako zmenit v palubaku sluzby alebo nebodaj niejake nove logo nacapit na bus su nepodstatne veci
? ?
Majo