Discussion Forum › Operations Forum

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: Sati #66736:
Ani by som to neočakával od vozovne, ktorá je schopná v 1 týždni 2x nevypraviť nočák... Však sa neboj, nechcem veľa prezrádzať, ale v celom DPB sa chystajú veľké personálne zmeny... A tie 2. kolónu určite neobídu...
Reply on: Majo #66735:
nie socialisticky pokial to nieje dane zakazom tak to ma cas lebo na 2.DPA je terraz v mode asi 2 mesiace vsetko zakazovat ❗ tak na take detajli ako zmenit v palubaku sluzby alebo nebodaj niejake nove logo nacapit na bus su nepodstatne veci ❗
Reply on: Sati #66734:
Máte tam letný čas? ?
Reply on: Cingacik #66732:
ako neviem comu sa cudujes sak u nas maju vzdy cas ❗
Dnes bol 3710 na L66 ? predpokladam ze zalozak
Oddnes uz DP pouziva nove logo na vozidlach MHD. Niektore dnesne NV ho uz maju. 1306,1812 ale 2813 ho ese nema
dnes :

91:4106,4102,4101,VN 4104,4117,S 4124,R 4120,P 4116,neexistuje,VN/10 nemam
191:4109,4122,4123,4107,P 4120
N91:4104,/ 2 nemam no je prejazd z 99/2 ak mozte prosim doplnte,4106
Reply on: Mike #66729:
zato v 6222 boli doplnene. a dokonca aj do 1511 ?
6276 na 204/4, ešte vonia novotou, ale kladivka už nemá ?
ZV 318 HI na poslednom kole 94/7, teda 18:43 z Vazky.
iné ZV zájazdy BA na 39/3 18:43 Rač Mýto - smer CSU.
Land Rover s majákmi práve išiel po Tomášikovej popri Kuchajde smer Trnavská.
2726 na 34/?, videný okolo (ale naozaj len okolo) 17:20 na Patrónke smer Dúbravka
Reply on: Yzerman22 #66710:
no čo by mu bolo... nemal kolesá, tak nemohol byť predsa v premávke! asi mu odpadli ?
Reply on: Sati #66718:
Ja myslim ze v pohode, ked ho poriadne vyvaria (ak je tam este nieco zdrave) tak jazdit este bude... ale podaktory si robia prdel ze ho uz rozoberaju ze naprava je uz fuc a podobne ? ale poviem ti pravdu, uz mi je to jedno, 5mesiacov som na nom bol a uz je to pomali a iste moja minulost... ?
Kurňa, nevedel som, že ak dám mriežku pred číslo vozidla, tak to automaticky spraví presmerovanie na príspevky označené rovnakým číslom.
A čo, aspoň sú tie vozidlá zvýraznené červenou 🙂 ? ?
31.1.´08 popoludní
#2705 na 74/??? ako ZV
#1702 na 84/???
neviete ako sluzba je 84/9?dnes je to 1624.Dik ?
Reply on: bubu11 #66720:
Doplním, že zrazila ho 7937+38 v smere do Rače, opačný smer ostal prejazdný... Ako ND boli videné nejaké vozidlá stiahnuté z linky 55 (ZV 3710 a nejaký plyňák, oba označené "55 Služobná jazda") a ZV BA-139HB označený ako jediný vcelku normálne - X3. Niektoré električky sa točili na Vinohradoch. Nehoda sa stala o cca. 14. hodine, o 14.40 sa už električky rozbehli.
Na Černockého zrazila Tram chodca v tejto chvíli usek už prejazdný
ZV4845 hradilo odchod 99 o 13:45 z sustekovej smer antolska ?
Reply on: Darro #66707:
ako to chu akozze ten tvoj trance bus dat akoze do kopi to skor ho mohli zobrat na tretiu Go prerabku ❗

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.