Reply on: Ámos #66688:
a to tam len tento tyzden osadili prvy kriz... ? 30.1.2008:
ZV BA-318HI ukoncilo o 13.45 pod NM hradenie L70.
161x (bud 1 alebo 9) vypadla pred 16.hod. na L74, neskor odchod do vozovne.
2639 z L34/2 bola vecer zdrzana v obratisku Pri krizi (pritomna i policia), odchod 19.32 ostal neobsluzeny. Nieco pred 20.hod sa napojila v meste.
Preco sme sklamane stali na zastavkach:
L28 - NM 13.53 - odchod neobsluzeny, napriek pritomnosti volneho ZV v obratisku
L20 - Pri Krizi 19.36 - odchod neobsluzeny
, 20/3-vrak, 20/4-môže byť, 20/5-
Solider