Reply on: hoppusmark #44634:
Ja by som povedal, že je úplne jedno kam pôjdu tie autobusy, úplne jedno aké budú mať čísla, a úplne jedno, na akých linkách budú jazdiť. Lebo kým v dopravnom podniku nevznikne nejaký normálny manažment, a kým sa budú nakupovať vozidlá štýlom "Kúpme vozidlá, však potom s nimi už niečo urobíme. Kúpme ich kľudne aj nevýhodne, ale musia mať aspoň 3 vlastnosti také, aké ešte v podniku nemáme.", tak tu skrátka bordel bude naďalej a naveky a drobné kroky na zlepšenie dorpavy nebudú mať zmysel, keďže budú mať negatívny základ.
. Mal som chut im povedat, ze sak T6 na Karloveskej radiale=> 5 alebo 9
K2S7111
7761/2-so stiahnutymi zberacmi bez linkovych tabul stala na hribikoch smer KV
7907/8-L5 mala na prednom spriahle redukciu na kompakt zadne som si nevsimol /vodic Peter P/
7831/2-ma novy lak davam mu tak tyzden
L88-4955 ❤
L98-1917 ❤
L66-tetka vodicka na Karose ev. c. netusim
15:40 stala premavka elin na Kamennom namesti smer Sturova
15:50 na L98 1406 videna prazdna na Vajnorskej pri Poluse smer Nova Doba ,neskor videna na Bzovickej na linke s vlkmi
18:30 cistili na Americkom namesti smer Vajnorska resp Florianske vyhybku
19:00 4098 ako ZV na Holicskej
L99-4100,3618,3624,4093,3610,3606,4089,3187
L2-vecer-7706,7717
tot vsio