1031 37/4
1032 ZÁJAZD
Máme ešte nejaký ďalší NP bus, ktorý sa vyskystuje aktuálne na garnatovanom NP poradí 22=49/1?
Ďalší kĺbový CNG Vrak stojí ešte bez ev. č. na dvore II. DTPA. (Zrejme bude 2631)
+ a vyhlasujem kvázianketu, aké ev. č. by mali mať solarisy. V dvoch kategóriach:
1. ak všetky pôjdu na 1. kolónu
2. ak pôjdu na 1. a druhú kolónu.
☺ ? ?
1032 ZÁJAZD
Máme ešte nejaký ďalší NP bus, ktorý sa vyskystuje aktuálne na garnatovanom NP poradí 22=49/1?
Ďalší kĺbový CNG Vrak stojí ešte bez ev. č. na dvore II. DTPA. (Zrejme bude 2631)
+ a vyhlasujem kvázianketu, aké ev. č. by mali mať solarisy. V dvoch kategóriach:
1. ak všetky pôjdu na 1. kolónu
2. ak pôjdu na 1. a druhú kolónu.
☺ ? ?
?
Beus
Ad 7122: ta mi pripada velmi vydarena, najma z 2 dovodov: ma velmi dobre vycentrovane kardany, cize aj vo vyssich rychlostiach citit vibracie len minimalne, a hlavne - ako prva K2S ma sklzovku urobenu tak, ako by ozajstna sklzovka mala vyzerat - neseka, netrha (cize nevypina podvozok kompletne do nuly a nezapina po chvili znova naplno), ale plynule znizuje prud, kym najde tu spravnu hranicu, a potom zas plynule zvysuje, ked adhezia dovoli. Na A-metri je krasne vidiet, ako ten prud "plava" ked je v sklze, a voz ako taky to vobec nepocituje. A doteraz sa na nej nikomu este nepodarilo urobit plochace (istotne aj vdaka tej sklzovke), takze ma mimoriadne tichy chod