Reply on: E499.3056 #44612:
Potvrdzujem... aj ja som ho videl, prave som ho minal... na Vazovovej. ? take nieco ja nikdy nedostanem ako ZV... na to nemam stastie. ?
Pol zastavky rozbiehas (aby si dosiahol aspon aku-taku rychlost), a pol zastavky brzdis (aby si v nej zastavil)
Radic rozhegany, siel dost neurcito, no proste hroza 
?
frenky
Dalo by sa to prirovnat k jazde po napieskovanej kolaji. Proste vsetko tam huci, skripe, duni, a vydava vsetky mozne aj nemozne zvuky. ?