Reply on: Peon #43896:
http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=213621323033ef393621323033ef1f&id=2259&text=2515zrejme to uz odmontovali....
Chudatko dielnicka sa dnes z DD ani nepohne =))
A nemá čo nadávať, robí podniku zlé meno... Nie že by ho podnik mal dobré, ale ak to tak pôjde ďalej, tak sa môžu vykašlať na akékoľvek iné snahy o nestrácanie cestujúcich.. Dosť si neviem predstaviť ako by sa tvárili moji nadriadení, keby som vulgárne nadával v práci... A keby tam náhodou ešte bol nejaký zákazník...
A aj vulgárne nadával pri tom chudák. Mne pomohlo stláčať pri vystupovaní znamenie. Dokonca ma videl a neprivrel.
Darro