Reply on: Andy #43887:
Neviem ci je ujo trolejbusar chudak ked mu padnu palice... myslim ze to je normalne ked je zaciatocnik. A chudak ked nadava??? Tak to sme potom asi vsetci chudaci a ty snami... ? ?
A aj vulgárne nadával pri tom chudák. Mne pomohlo stláčať pri vystupovaní znamenie. Dokonca ma videl a neprivrel.
Darro
Dnes na linke c.3: 7069, 7086, 7118...