Reply on: Andy #43891:
To beriem ze ked uz nadava tak aspon tak aby to nemuseli pocut cestujuci... nech si mrmle viem si predstavit aky bol asi vytoceny... palubak mu tam hovadiny ukazuje nevie ako to ma urobit (dost divne ze nevie) potom palice no chlapec mal to asi tazke hehe... ?
Chudatko dielnicka sa dnes z DD ani nepohne =))
A aj vulgárne nadával pri tom chudák. Mne pomohlo stláčať pri vystupovaní znamenie. Dokonca ma videl a neprivrel.
AAA
Dnes:
37/?: zrejme celý deň (videný ráno aj poobede) hradil 1515
Čo 1. DPTA nemá dosť kraťasov, alebo celodenná záloha?
38/1: 3530
43/1: 3622